Dünyanın En Eğlenceli CV’si

”Başarılı gösterdiğiniz bir konuda kendinizi ön plana çıkarmak için neler yaparsınız?” sorusunu hazırladığı inanılmaz CV ile cevap veren adam.

harika-cv-Robby-Leonardi

CV yani tam anlaşılır ismi ile ‘CurriculumVitae‘ yaşadığımız dönem için iş hayatında kesinlikle olması gerekenlerin başında geliyor. Türkçeye özgeçmiş olarak yer edinen CV, iş için başvurduğunuzda sizin tüm bilgilerinizi kapsayan, kısacası sizi başvuru yaptığınız yerin yetkilisine anlatan son derece önemli bir belge durumunda.

Daha detaylı anlatmak gerekirse CV’niz ve bununla birlikte doğru orantılı olarak CV’nizde mevcut bilgiler ne kadar dolu ve dikkat çekici bilgilerden oluşursa, sizin de başvurduğunuz yerde rakiplerinize göre ön plana çıkmanız bir o kadar kolay oluyor. İşte bu konu ile ilgili Robby Leonardi isimli bir kişi, hazırladığı CV ile adeta bu konuda zirveye çıkmış.

Yazılım ve tasarım bölümünde son derece uzman olan Leonardi, bu becerilerini kullanarak kendine has harika ve özgün bir CV tasarlamış. 8-bit oyunları çağrıştıran bu görselliği beğeninizi alacak olan CV’ye buradan ulaşabilirsiniz

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir