MSI Cubi 2 Plus : Verimli Mini-PC

 

Cubi 2 Plus, Intel’in düşük güç tüketimli yeni 35W”LowTDP” Skylake-S işlemcileri ile donatılmış bir MSI mini PC’dir. Yeni mini STX (5×5) anakart standardı ile mini-ITX boyutlarına göre %29 daha küçük olması nedeniyle şu anda soket tasarımına sahip en küçük anakart ile gelir. Soket tipi tasarım sayesinde işlemcinizi kendiniz de değiştirebilirsiniz.

 

KOLAYLIK SUNAN TASARIM

 

Cubi 2 Plus, kasanın üst kısmında Super Charger özelliğine sahip bir USB2.0 portu ile donatılmıştır. Böylece sık kullandığınız USB cihazlarınızı daha kolay bağlayabilir, telefonunuzu daha kısa sürede şarj edebilirsiniz.

 

YÜKSEK PERFORMANS, ÜSTÜN GÖRÜNTÜ

 

Intel Skylake-S 35W Core işlemci ile donatılan MSI Cubi 2 Plus, daha düşük güç tüketirken daha yüksek performansa sahiptir. Ciddi oranda arttırılmış olan video kalitesi ile ultra-gerçekçi, yepyeni bir görsel deneyim kalitesi sunar. Cubi 2 Plus ile 4K UHD görüntülerin keyfini tadın!

 

Not: 4K video oynatma desteği için çift kanal bellek gereklidir. Lütfen aynı özelliklere sahip iki adet bellek modülü kullanınız.

 

MONİTÖRE MONTE EDİLEBİLİR

 

Cubi 2 Plus, mini boyutları ile standart VESA montaj uyumluğuna sahiptir. Bu sayede monitörünüzün arkasına monte edilerek tamamen görünmez bir PC olarak kullanılabilir.

 

DEĞİŞTİRİLEBİLEN DEPOLAMA KAPASİTESİ

 

Cubi 2 Plus, kasanın üst kısmında bulunan bir adet M.2 SSD ile gelir. Ayrıca kasanın altında da bir adet 2.5” SATA HDD veya SSD bulunur. HDD kapağını açarak disklerinizi daha büyük depolama kapasitesine sahip olanlarla kendiniz değiştirebilirsiniz.

 

EVRENSEL PORT USB TYPE-C

 

Evrense USB Type-C portu ile Cubi 2 Plus her tip cihazı bağlamanıza olanak tanır.

 

AYNI ANDA DAHA FAZLA İŞ YAPAR

 

Şu ana kadar ufak bir monitörde birçok web sitesi ve uygulamayı aynı anda kullanmak zorunda mı kaldınız? Cubi 2 Plus üzerindeki HDMI ve VGA portları sayesinde çift monitörde aynı anda çalışabilir, böylece daha fazla görebilir, daha fazla iş yapabilirsiniz.

 

TİCARET ORTAĞINIZ

 

Birçok USB portları ile barkod tarayıcılar, fatura yazıcılar gibi ticari POS cihazlarınızı bağlama olanağı sunar.