Erkek gömlek, erkeklerin ister resmi ortamda isterse de gündelik hayatta giyebileceği kısa zamanda şıklığa ulaşmalarını sağlayan bir kıyafet türü. Özellikle klasik erkek gömleği, resmi ortamların açık ara en çok tercih edileni. Bunun yanı sıra spor türündeki erkek gömlekleri de aşırı resmi ortam hariç akla gelen diğer tüm ortamlarda giyilme olanağı sağlamaktadır.

Uspa Hakkında

U.S. Polo Assn. Markasının arama motorlarında kullanılan kısaltmasına verilen adıdır. Birçok insanın uspa markası hakkında pek bilmediği bilgiler ise şunlardır:

  • 1890 gibi kuruluş tarihinin olması, insanlara köklü bir hizmet verdiğinin kanıtıdır.
  • Markanın içerisinde bulunan polo kelimesi aslında bir spor dalının ismidir. Polonun çok eskiden beri elit insanların sporu olması, markanın hem isminde hem de logosunda bu spor dalını seçmesine sebep olmuştur.

Polo Yeni Sezon Yine Merak Uyandırıcı

Yazın bitmesine sayılı günler kala, polo yeni sezon sonbahar, kış yeni modellerine çizgisinden ödün vermeden yer veriyor. Polo’nun kalitesine tanık olmuş veya olmak isteyenler  http://tr.uspoloassn.com  sitesini ziyaret edip yeni polo sezonu hakkında fikir edinebilirler.