Erkek Şort, ev giyimi kadar, hafta sonlarında rahatlığı tercih edenlerin gözdesi olmaya deva ediyor. Yazın son günlerinde moda renklerden oluşan zengin koleksiyondan bir şort tercihi yaparak siz de ayrıcalıklı olmanın farklını yaşayabilirsiniz. Ekoseli ya da düz, 4 cepli ya da klasik, beğeninize uygun bir şort mutlaka sizi bekliyor.

Erkek T-shirt Modası Hiçbir Zaman Geçmez

T-shirt, üretildiği andan itibaren rahatlığı ve kullanım kolaylığı ile adeta dünyayı kasıp kavurdu. Modası hiç geçmeyen bu rahat kıyafet şimdi kış sezonunda yeni erkek t-shirt modelleri ile yeniden yorumlanıyor. Sizi ve kişiliğinizi yansıtan, giydiğiniz anda bakışları üzerinize çekecek bir model arıyorsanız Pierre Cardin koleksiyonlarına da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yatak Odası Ürünlerinde De Farkınızı Ortaya Koyun

Dünyaca ünlü markaların ev tekstili konusunda yaptığı çalışmalar bir biri ardına ortaya çıkarken, Pierre Cardin kendine has yorumu ile yeniden oluşturduğu yatak odası koleksiyonu ile farkını ortaya koyuyor. Yatak takımları ve takımlarla kombinlenen yastık çeşitlerini daha yakından incelemek için yapmanız gereken tek şey www.pierrecardin.com.tr adresine gitmek. Yapacağınız siparişlerde eve teslim seçeneğinin yanında kredi kartı ile ödeme, havale gibi seçenekler de rahat bir alışveriş için düşünülmüş detaylardan bazıları.