Tesettür gömlek her türlü tesettür parsçı ile rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. Gömlekler tesettürlü bayanlar için hazırlanırken bol kesimli ve genel olarak uzun olarak hazırlanır. Bu sayede tesettür giyimde olması gereken vücudun hatlarının belirli olmaması konusu başarılmış olacaktır.

Tesettür Kıyafetleri Kesimleri

Tesettür kıyafetleri genelde uzun ve tüm vücudu kapatacak şekilde olurlar. Bayanların vücut hatlarını göze batacak şekilde ortaya çıkarmamaları ya da bu hatların örtülmesi için bol kesimlerde hazırlanmaları gerekecektir. Bunun yanında kıyafetlerin bedenleri de önemlidir. Bazı bayanlar sırf bol olması için kıyafetleri bedenlerinden büyük alırlar. Halbuki gerçekten tesettür için hazırlanmış bir kıyafetin bedenin üzerinde bir şekilde alınmasına gerek yoktur. Çünkü o kesimler beden ölçüsüne uygun ve bol olarak yapılmıştır.

Ferace Modelleri Nasıl Olur?

Feracenin uzun ve vücudu kapatan özelliği tesettürlü bayanlara kısa sürede evden çıkma imkanı sunar. Çünkü bayanların hem başlarını kapatması hem de bütün vücudu örterek kısa sürede hazırlanması mümkün değildir. Bunun için ferace hızlı ve pratik bir çözümdür. Her türlü ferace modelleri için modamerve.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.