Son günlerin en gözde şirketlerinden biri olan Xiaomi’nin yeni üretim akıllı bilekliği Mi Band 2, bu defa değişik açıdan fotoğraflarla sızdırıldı. İşte Karşınızda Xiaomi Mi Band 2 tasarımı!

 

Teknolojinin tüm pazarlarında aktif olmak için yoğun çalışmalar gerçekleştiren şirket, geçtiğimiz senelerde satışa çıkardığı Mi Band ve Mi Band 1S akıllı bileklik modelleri ile tahmininden fazla satış miktarlarına ulaşmayı başardı.

xiaomi-mi-band-2-fotograflar

Şirketin son zamanlarda gündemi meşgul etmeye devam eden yeni akıllı bilekliği olan Mi Band 2‘nin fotoğrafları tekrar sızdırıldı. İlk kez firmanın CEO’su olan Lei Jun‘un kullandığı görülen akıllı bilekliğin teknik özellikleri ile bilgiler henüz gelmedi. Fakat, Mi Band 2’nin bütün sızan fotoğraflarında aynı görülmesi artık bilekliğin tasarımsal olarak bu biçimde olacağını netleştirdi.

 

Müşterilerden yapılan geri bildirimleri değerlendirmeye devam eden Şirket, etkinliklerin takip edilebilmesi için kullandığı küçük ekran sayesinde akıllı telefonlara olan mecburiyeti ortadan kaldırıyor. Tasarım olarak bilekliğin önceki modellerine göre daha geniş bir yapıda olan Mi Band 2’nin üzerinde 1 tane fiziksel tuş mevcut.