V yaka, balıkçı yaka, boğaz yaka, bisiklet yaka gibi yaka modellerine sahip olan trikolar doğru kombinlendiğinde güzel bir görünüm sağlarlar. Genellikle gömlek üstü giyilen erkek trikolar yaka modellerine göre daha farklı kombinlenerek farklı tarzlar ortaya çıkartırlar. Zor kombinlenen yaka modellerinden biri olan bisiklet yaka trikolar casual kombinlere oldukça çok yakışırlar. Bisiklet yakalar gömlekler ile kombinlenebilir. Boğaz yaka modelleri çıplak vücuda giyilmez.

Halktan Bir Ayakkabı Türü Klasik Ayakkabı

Erkek klasik ayakkabı yılan derisi, süet, rugan gibi birçok çeşitliliğe sahiptir. Erkeklerin özellikle yaşlı amcaların bolca kullandıkları klasik ayakkabılar resmi davetlerde de rahatça kullanılabileceği gibi günlük hayatta da kullanılır. kigili.com sitesinden klasik ayakkabı modellerine bakabilirsiniz.

Olmazsan Olmaz Erkek Modasının Ürünü Ceket

Erkek ceket modelleri her geçen sene artarak mağazalarda, internet sitelerinde oldukça yerlerini almaktadır. Farklı tarzlara uyum sağlayabilecek çeşitliliğe sahip ceketler son zamanlarda renk renk olmaları ile erkek modasına renk katmaktadır. Erkek ceket modellerinden biraz örnek verirsek; kot ceketler, der, ceketler, blazerlar örnek verilebilir. Erkek ceketler erkek modasının olmazsa olmazı parçalarındandır.