Yazlık tesettür tunikler sıcaklarda rahatsızlık vermeyen kumaşları ile tesettürlü bayanların hassasiyetlerine uygun olarak şık giyinmesini sağlıyor. Tesettür tunikler doğru parçalar ile birlikte kullanıldığında hem günlük şıklık hem de düğün ve davetlerde hoş bir görünüm sağlıyor. Spor tesettür tunikleri günlük yaşantınızda rahat ve şık görünmek için tercih edebilirsiniz. Daha klasik ve desenli modelleri ise şık aksesuarlar ile birlikte kullanarak davetlerde istediğiniz hoş görünüme kavuşabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Osmanlı Modası

Osmanlı döneminin ihtişamlı ve işlemeli giysileri günümüzde tekrar moda oldu. Osmanlı modası denilince akla sırma işlemeler, Osmanlı’ya özgü motifler, kaftanlar ve gösterişli kıyafetler geliyor. Osmanlı stili kıyafetler abiye, kaftan, nişanlık ve gelinlik modellerini içeriyor ve genellikle özel günlerde tercih ediliyor.

2016 Kaftan Modelleri

Osmanlı esintileri taşıyan kaftanlar özel ve gösterişli görüntüsü ile kına ve nişan organizasyonlarında sıklıkla tercih ediliyor. Kaftan modelleri bu sene dantel işlemeler ve yoğun motifler ile öne çıkıyor.  Modamerve.com en uygun fiyatlar ile yılın en moda kaftan ve abiyelerini uygun fiyatlarla hanımların beğenisine sunuyor.