İstanbul’da belki de en hızlı gelişen bölgelerden bir tanesi de Anadolu yakasındaki Ataşehir’dir. 2008 senesinde ilçe olarak yapılandırılan Ataşehir yeni olan ilçeler arasında en popülerlerindendir. Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar gibi ilçelerle komşu olan Ataşehir satılık daire fiyatları 441.567 TL olarak belirlenmiştir. Giderek büyüyeceği de göz önüne alındığında ilçeye yatırım yapmak mantıklı görünmektedir.

Üsküdar’daki Satılık Daireler

İstanbul Anadolu yakasındaki Üsküdar ilçesi Beykoz, Ataşehir ve Kadıköy gibi ilçelerin civarında olması sebebi ile konumuna göre farklı fiyatlarda dairelerin bulunabildiği bir ilçedir. Batısındaki İstanbul Boğazı ile çevirili olan Üsküdar satılık daire fiyatları 308.336 TL ile 513.893 TL gibi değişiklik gösterse de bu taraflarda daha yükselecektir.

Pendik’te Satılık Daire Arayanlara

Anadolu yakasında bulunan Pendik ilçesi Marmara denizine olan kıyısı ile oldukça popülerdir. Yarım milyondan fazla nüfusu ile farklı niteliklerdeki evleri bir araya getirmiştir. Belki de bu nedenle Pendik satılık daire fiyatları minimum 190.154 TL ile maksimum 316.923 TL arasında bir farklılık göstermektedir. Detaylı bilgiler http://www.aravbul.com/ adresinden elde edilebilmektedir.