Isıtma ve soğutma sistemlerinin yanı sıra yenilenebilir enerji sistemlerinin de lider markası Baymak, ürünlerinin üstün kalitesinin yanında sağladığı servis hizmetleri ile tüketicinin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı Baymak, güvenilirliği, eğitimli servis elemanları ve sürekliliği ile satış sonrası da servis hizmeti olarak farkını ortaya koyuyor. Baymak servisi, teknik ekipman, yedek parça, uygun fiyatlı servis ücreti ve güler yüzlü hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Bunun yanı sıra yeterli altyapı ve teknik donanıma sahip elemanları ile 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezi hizmeti de vermektedir.

Baymak Kombi Servisi

Baymak kombi servisi, kombinizin tüm bakım, arıza, montaj, demontaj, garanti süresini uzatma gibi bir çok işlemi müşterilerine sunmaktadır. Servisin uygun fiyatlı hizmeti ile kombinizi ömür boyu kullanabilirsiniz.

Baymak Klima Servisi

Baymak klima servisi, Baymak marka tüm klimalarınızı tam donanımlı teknik servis elemanlarıyla klimanın gaz değişimi ve sızdırmazlık kontrolünü, fan ve filtre temizliği gibi bakım ve onarımlarını en kısa sürede yerine getirir. Baymakservisi.com adresinde teknik servisten yararlanabilirsiniz.