Yeni işe başlayan kimselere verilebilecek en güzel hediye, özel tasarım kalemlerdir. İyi seçildiği takdirde, bir kalem çok şık ve özel bir hediye olarak kabul edilebilir.

Dünya çapında tanınan ve bir Alman markası olan Faber castell dolma kalem ilginç ve modern tasarımlarıyla yazı yazmayı daha şık ve keyifli bir hale getirmektedir. Kaliteli ürünler üreten Faber, farklı kalem modelleriyle her tarza uygun özel seçenekler sunmaktadır.

İtalyan prestijini kalem tasarımlarına yansıtan Montegrappa kalem modelleri, kalem ve yazı gereçlerini kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla kalem severler ile buluşturmaktadır.

Markanın satışa sunduğu Montegrappa dolma kalem şık tasarımlarıyla, zamanla en çok tercih edilen dolma kalem markalarından biri olmayı başarmıştır.

Kurşun kalem, roller kalem, dolma kalem ve tükenmez kalem çeşitlerinin en özel tasarımlarını, en uygun fiyatlarla satışa sunan Barker’s Pen Shop, İstanbul’da mağazaları bulunan, Türkiye’nin en özel kalem satış mağazasıdır.

Aradığınız kalem ve özel aksesuarları hızlı bir şekilde bulabilmek için barkerspenshop.com internet adresini inceleyebilir, ürünler ile ilgili detaylı bilgileri kolaylıkla edinebilirsiniz.