Birçoğumuz bilmese de özellikle diziler için yeni oyuncu seçimleri cast ajansları bünyesinde gerçekleşir. Bu tür cast ajansları oyunculara gereken deneyimleri aktarmakta olduğu gibi, bünyesinde bulunduğu oyuncu adaylarını dizi sektöründe faaliyet gösteren ve yeni projelere sahip olan yapımcı firmalara da yönlendirmektedir. Dizi Oyuncusu Olmak İçin Başvuru nitelikleri herhangi bir kısıtlama getirmiyor. Yeteneği olduğunu düşünen her yaştan birey başvurusunu tamamlayıp ajans bünyesinde yer alabilmektedirler.

Birçok Yıldızın Keşif Merkezi: Çocuk Oyunculuk Ajansı

Yapımcı firmalar reklam ve dizilerinde yeni yetenekler, yeni yüzler edinmek ister. Özellikle bu niteliklere uygun çocuklar, Çocuk Oyunculuk Ajansı kadrosunda bulunanlardan seçerek projelerine dahil edebilmektedirler. Güvenilir, tecrübeli ve çeşitli referanslara sahip ajanslarla reklam ve dizilerde çocukların boy göstermeleri de mümkün olabilmektedir.

Dizi Oyunculuk Başvurusu

Profesyonel bir oyuncu olarak önemli projelerde yer almak için, özellikle yetenekli ve gereken niteliklere sahip olduğunu düşünenler www.castistanbul.com aracılığıyla Dizi Oyunculuk Başvurusu formunu doldurarak hayallerine giden yoldaki fırsatları yakalayabilir, ajans dahilinde yapımcı firmalarla görüşme imkanına sahip olabilirler.