Drd Filo Kiralama aracılığı ile kiraladığınız araç filosu, şirketinizin bulunduğu şehirde, ilinizin plakası ile dolaşırken, rakiplerinizden bir adım önde olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Her yıl yenilenen araç filosu ile tercih ettiğiniz markanın en yeni modeline DRD kalitesi ile ulaşabilir, Kiralamış olduğunuz araç üzerine kurumsal kimlik çalışması yaparak farkınızı yansıtabilirsiniz.

Tercihiniz DRD Filo Olursa Araçlarınız Eskimez

Kiralamış olduğunuz araç sayısı kaç olursa olsun, kiralama süresi boyunca, DRD Filo tarafından size özel olarak sağlanan tüm destek ve ek hizmeti alır, kiralama sonrasında sözleşme yenilediğiniz zaman sözleşmeye imza attığınız yılın modelinde araçlara sahip olarak filonuzu her zaman yeni tutma avantajı yaşarsınız.

Drd Filo Fiyat Avantajı İle De Yanınızda

DRD filo tarafından, yapılan sözleşme gereği talep ettiğiniz araç ile ilgili tüm teknik destek eksiksiz olarak sunulurken,  filonun oluşumu aşamasında seçilen araçlar için en uygun koşullarda fiyatlandırma yapılarak şirketinize sunulmaktadır. Tercihleriniz doğrultusunda vereceğiniz onayın ardından kısa sürede araçlarınıza en uygun koşullarda fiyat avantajı ile sahip olabilirisiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem çok basit, drd.com.tr adresine girerek bağlantınızı yapın ve araç siparişini verin. Uzman ekip sizi kısa sürede arayarak çözüme ulaşmanızı sağlayacaktır.