Hadra Ajans arama motoru devi olan Google İrlanda ofisine sadece metrelerce uzaklıktaki yeni ofisi ile Google ofisine komşu olan ilk Türk firmalarından biri olarak tarihe geçti. İnternet reklamcılığı ve dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren bu firma aynı zamanda siteler için arama motoru stratejileri belirleyerek onların bulunabilirlik seviyelerini yükseltmektedir.

Arama motoru optimizasyonu sektör dili ile yani SEO internet sitelerinin arama motorlarında daha üst sıralarda çıkması için yapılan bir dizi işlemler bütününden oluşuyor. Sitenin internet dünyasında popüler hale getirilerek aranan kelimelerde otorite sağlanması bu çalışmanın ilk amacını oluşturuyor.

 

7 Yıldır zirvede ve sektörde yerini kaptırmayan HADRA AJANS bu başarısının sırrını ise paylaşmak olduğunu iddia ediyor. Sürekli olarak ücretsiz web analiz, SEO kaynakları, SEM çözümleri, görsel videolar ve diğer materyaller ile sektörü destekleyen bir yapısı bulunan HADRAAJANS SEO Ajansı ülkemizde ise şu değerli firmalar ile çözüm ortaklığı içerisindedir. AKŞAM, KİĞILI, MİGROS, TCHİBO, YATAŞ bu markalardan sadece birkaçını oluşturmaktadır.

Google dünyasında yaşanan gelişmeleri daha sıkı takip etmek mi yoksa global pazarda İstanbul seo çözümleri adına yeni markalar ile iş anlaşmaları sağlanması mı bu ofisin açılmasının temel sebebi oldu bilinmiyor fakat HADRAAJANS ve çalışan firmalar sürekli olarak yükselmeye devam ediyor.

HADRA AJANS ile çalışmak için öncelikle site adresinizi ve sektörünüzü iletmeniz gerekmektedir. Zira ticari kurallar gereği HADRA AJANS her sektörden sadece bir firma ile çalışmayı kabul ediyor.