Galatasaray Fenerbahçe Türkiye Kupası Final Maçında 360 Derece Süprizi

ATV, 26 Mayıs 2016 tarihinde iki dev kulüp Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası final maçını 360 derece teknolojisiyle erkanlara getirecek.

ATV kanalı, bu güne dek dünyada 2. kez gerçekleştirilecek olan 360 derece canlı maç yayını ile Galatasaray – Fenerbahçe Türkiye Kupası  final maçını spor severlere adeta maçın içindelermiş heyecanını yaşatacak.

Android ve iOS uygulamaları üstünden ‘360 Derece Maç Keyfi’ bölümünü seçerek Ziraat Türkiye Kupası final karşılaşmasını 360 derece olacak biçimde izleyebilecek olan spor severler, saha içine koyulacak kamera simgelerinden arzu ettiklerini seçerek seçilen kameranın 360 derecelik açıyla sunduğu görüntüleri izleyebilecekler. Maç dışında tribünleri ve yedek kulübelerini de görüntüleyebilecek olan izleyiciler, sanal gerçeklik olanağı  sunan a+ uygulamasını kullanıp dev derbinin her dakikasını sınırı olmayan bir görüş açısıyla izleyebilecekler. Yedek kulübelerinin her 2 kısmına monte edilen kameralar, oyuna girmek için kulübede bekleyen oyuncuların görüş açısını direkt olarak seyircilere aktaracak.

Related Posts

Beşiktaş’ın Ardından Fenerbahçe de eSpor’a Adım Atıyor

Beşiktaş’ın Ardından Fenerbahçe de eSpor’a Adım Atıyor

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir