Kolay bilet hattı, iç ve dış hat rezervasyonlarını dünyanın en başarılı sistemi olan Amadeus üzerinden anlık olarak gerçekleştirmektedir. Satın alınan biletleri zamandan tasarruf sağlama amaçlı sms ve mail yolu ile göndermekte olan şirket, tüm uluslararası havayolu biletlerini sağladığı kadar, tüm yerel havayolu firmalarının da satış acenteliğini yapmaktadır.

Günümüzde saatler süren otobüs ve tren yolculukları ekonomik uçak biletleri sayesinde neredeyse tarihe karışmış olup, kolay bilet hattı sayesinde bilet fiyatları çok daha uygun hale gelmiştir. Gidilecek nokta için Kastamonu uçak bileti gerekliyse firma tüm havayollarını tarayarak seçenekleri sunabilmektedir.

Gene Kastamonu uçak bileti için yapılan aramada en uygun fiyat seçiminin yapılabileceği özel bir panel bulunmaktadır.

Bunlarla beraber Kastamonu uçak bileti için en uygun hareket saatini de firmanın sağladığı seçenekler içerisinden yapmak mümkün olacaktır.

Uçak bileti fiyatları havayolları tarafından belirlenen değişken fiyatlar politikası sayesinde sürekli farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple seyahatin önceden planlanmasını takiben kolaybilethatti.com üzerinden ekonomik fiyatlarla arzu edilen noktaya ulaşım sağlanabilmektedir.