Anne olmak her kadının hayalidir. Bu hayalin gerçekleşmesi ile evde farklı bir hareket, bir mutluluk olur. Ancak bazı durumlarda eşler çocuk sahibi olamazlar. Bu sorunu ortadan kaldırmak için geliştirilen yollardan birisi de tüp bebek uygulaması. Kıbrıs tüp bebek uygulamalarında, ülkemizden daha fazla serbestliğe sahip olması, gidiş prosedürlerinin azlığı ve yakınlığı nedenleriyle eşler tarafından daha çok tercih edilmekte.

Kıbrıs Yumurta Donasyonu Uygulamasıyla Dikkat Çekiyor

Tüp bebek konusunda Yavru vatan Kıbrıs’ı ülkemizden ayıran en önemli farklardan biri, ülkemizde yasak olmasına karşın, Kıbrıs yumurta donasyonu uygulamasına bir kısıtlama getirmemiştir. Özellikle kendi bünyelerindeki tahribatlar ve diğer etkenler nedeniyle çocuk sahibi olamayacakları belli olan anne adaylarının bir donörden aldıkları yumurtalarla hamile kalabilmelerine olanak sağlayan bir uygulama olan yumurta donasyonu, pek çok umutsuz kadını çocuk sahibi yapan uygulamalardan biridir.

Kıbrıs Cinsiyet Seçimi İle Bebek Bekleyenlerin Bilinmezlerine Son Veriyor

Kıbrıs’ı doğum için cazip kılan başka bir konu da, bebeğin cinsiyetini seçebilme özgürlüğüne sahip olmak. Kıbrıs cinsiyet seçimi konusunda da bebek sahibi olmak isteyen ailelere önemli bir fırsat sunuyor. Tüp bebek sahibi olmaktan, cinsiyet seçimine kadar tüm merak ettiklerinizin bir arada yer aldığı kibristupbebek.com.tr internet sitesinde aradığınız soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.