Müşterilerimizin sıkça sorduğu sorular arasında küçük para kasası şifresini nasıl değiştirecekleri yer almaktadır. Para kasalarının çözülebilir bir yapısı olmasına rağmen müşterilerimiz kurulum konusunda zaman zaman sıkıntı yaşamaktadırlar. Küçük çelik kasalar genellikle 6 haneli kodlar ile çalışırlar. Mevcut olan şifreyi açma işleminde de yaptığınız gibi soldaki çizgi ile aynı hizaya gelecek şekilde çevirin. Şifre anahtarını ise mekanizmanın yuvasına ucu yukarı bakacak şekilde yerleştirin. Şifre anahtarını sola doğru çevirdikten sonra yeni şifre oluşturabilir duruma geleceksiniz.

 

En Ucuz Para Kasası Modelleri

Firmamız çok çeşitli modellere ev sahipliği yapmasının yanında kaliteye önem veren bir firmadır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak üzere kasa fiyatlarını en düşük seviyede tutar fakat bu sırada kaliteyi elden bırakmayız. Kasa.com.tr adresinden ucuz para kasası fiyatlarımıza ve modellerimize ulaşabilirsiniz.

 

Gaziantep Para Kasası Farkıyla Daha Güvenli Bir Yaşam!

Gaziantep para kasası, size bölgedeki en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız, güvenlik açıklarına yer vermemek ve şifrenizin kırılmasını önlem üzere yoğun tempoyla çalışmaktadır. Sektörümüzde yapılan gelişmeleri ve yenilikleri takip eder ve size daha güvenli bir yaşam sunmak üzere güç sarf ederiz.