Legend Online oyunu hem bir şehri geliştirme özelliği taşıdığından şehir kurma oyunlarına benzerken askerlerle savaşlar yapılmasından dolayı da strateji özelliklerini taşımaktadır. Oyundaki karakterlerin sahip oldukları gücü artırmak için legend online elmas kullanarak diğer Legend Online oyuncularından farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Pokecoins Pahalı Mı?

Pokemon GO oyununda sahip olunan Pokemonların gelişimlerini hızlandırmak için kullanılan pokecoins ürünleri henüz çok fazla ilgi görmese de oyunun kendi getirdiği özelliklerden duyulan heyecan azaldıkça özellikle ikili karşılaşmalarda en çok ihtiyaç duyulan ürün haline gelecek. Bu ürünlerin satışını gerçekleştiren siteler farklı fiyat seçenekleri ile oyunculara ekonomik satın alma seçenekleri sunuyor.

Zengin Dota2 Skin Dünyası

Dota 2 hem oynayış özellikleri açısından hem de yarattığı dünyanın ne kadar geniş bir zenginlikte oynanabildiğinden dolayı en çok zevk veren oyunların başında gelmektedir. Oyun içinde ek özelliklerin alımında kullanılan dota2 skin ile oyun daha eğlenceli hale getirilebilir. Online oyunlarla ilgili benzer ürünleri kopazar.com sitesinden kolay bir şekilde alabilirsiniz.