Seyahat etme kararı aldıysanız ve rotanız Londra’yı gösteriyorsa aklınıza takılan sorunun “Londrada nerede kalınır?” sorusu olması muhtemel. Avrupa’nın en seçkin şehirlerinden biri olan Londra’da kalacağınız yeri seçerken bütçenize göre planlama yapmanız gerekiyor. Merkeze ve metro istasyonuna yakın olan Zone 1, Zone 2 bölgelerindeki The Soho, The Ritz gibi otelleri düşünüyorsanız yüksek fiyatlarla karşılaşacaksınız. Merkeze daha uzak otellerin fiyatlarını ise nispeten daha uygun bulacaksınız.

Cundada Nerede Kalınır Diye Merak Ediyor Olabilirsiniz

Ülkemizin en güzel köşelerinden birisi de hiç kuşkusuz Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı olan Cunda adasıdır. Cundada nerede kalınır diye merak mı ediyorsunuz?

  • Huzur bulacağınız sakinlikteki güzellikleriyle
  • Eski Rum evlerinin restore edilmesi ile artan otel sayısıyla
  • Özellikle adanın merkeze yakın kısımlarındaki butik otel ve pansiyonlarıyla Cunda adası sizi bekliyor olabilir

En çok Eylül ve Mayıs aylarında ziyaretçi alan Cunda’da konaklamak için erken rezervasyon seçeneklerinden faydalanmalısınız.

Ayvalıkta Nerede Kalınır Diye Merak Edenlerden misiniz?

Yerli ve yabancı sayısız turist için her geçen gün daha da popüler hale gelen Ayvalık; doğal güzellikleri, tarihi dokusu, kendine özgü havası ile en fazla ziyaret edilen bölgelerimizden birisidir. Ayvalık’a gitmeyi düşünen herkes “Ayvalıkta nerede kalınır” sorusuna da yanıt arıyordur. Özellikle Cunda Adası otellerin yoğunlaştığı yerlerden olup, Sarımsaklı Plajı ise eşsiz güzelliği ile en fazla tercih edilen kısımlardandır. Bu konuda çok daha fazla bilgiye ulaşmak için www.gezipgordum.com adresine girmeniz yeterli.