Düzenli sağlık kontrolleri yapılan acıbadem check up özel programları ve sağlık testleri yapılmaktadır. Sağlık değerlerinizin ölçüldüğü merkezde laboratuar hizmetleri, tetkik ve raporlar, hastane içerisinde yer alan özel alanlar hastalar için titizlikle düzenlenmektedir.

Sağlıklı bireylerin senede bir kere de olsa check up yaptırması gerekmektedir. Şikâyeti olmamasına rağmen kişide rahatsızlıkların çıkması ile erken teşhis ve tedaviler hastalığı konusunda etkili olmaktadır. Hastalıkların erken dönemde teşhis edilmesi durumunda hayati tehlike ortadan kalkmaktadır.

Rahatsızlıkları olan hastalar daha önce yapılan test ve tetkikleri doktora göstermesi gerekmektedir. Check up kampanya bazı dönemlerde uygun fiyatlarla hastalara fırsatlar verilmektedir. Geniş kapsamlı paketleri uygun fiyatlarla doktor gözetimine alınmaktadır.

Acibadem.com.tr/checkup yaşa göre değişen check up türleri kadın veya erkeğe yönelik farklı testler doktor tarafından istenmektedir. Orta yaşlı kadınlarda daha çok meme ve rahim taramaları yapılırken erkeklerde prostat kanseri büyük önem taşımaktadır. Erken tanı, teşhis sayesinde sağlıklı olmak için özel programlara katılıp bilgi sahibi olmanız mümkündür.