Serin ortamları seven bu köpek ırkı yüzündeki kırışıklıklardan ötürü yaşlı gibi görünse de, yaşı ilerledikçe bu kırışıklıklardan kurtulur. Aldığı her emre uymayan bu köpek cinsi oldukça zekidir. Gerekli alıştırmalar yapıldıktan sonra apartman hayatına da adapte olabilirler. Shar-pei ırkının eğitiminde sabırlı olmanız gerekmektedir. Eğitimi bölümlere ayırıp uygulamanız daha başarılı olmanız açısından önemlidir.

İngiliz Bulldog Köpeği Nasıl Bir Karaktere Sahiptir?

Bağlılığı ile dikkat çeken bu köpek cinsi, çocuklarla iyi anlaşır. Bazıları yabancılara karşı mesafeli de olsa genel olarak İngiliz Bulldog köpekleri herkesle iyi geçinir. Korkusuz ve akıllı bir köpektir. Aktif bir köpektir fakat biraz fazla gürültücüdür. Bu köpek cinsi apartman yaşantısına uyum sağlayabilir.

Exotic Shorthair Kedi Cinsi Hakkında

Sakin ve oldukça sevecen bir karakter yapısında olan, okşanmayı seven ve iyi anlaşabilen bir cins olan Exotic Shorthair cinsi kedilerin bakımı oldukça kolaydır. Tüylerini haftada bir kez fırçalamanız yeterlidir. Bu kedi cinsi oyun oynamayı sever. Hareketliliği düşüktür. Evcil hayvanlar hakkında daha fazla bilgi ve hizmetler için elityavru.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.