Kulak kepçeliği genellikle genetiktir. Bu şekil bozukluğunu kulak estetiği ile düzeltmek mümkündür. Yapılacak her türlü operasyon doğrultusunda size yeni bir görünüm kazandıracaktır. Kendinizde ki oluşan özgüven sayesinde kendinizle barışık olacaksınız.

Kulakların en büyük sorunu kepçe olmasıdır. Bu durum acı ve sızı olmadan Kepçe Kulak Estetiği ile giderilmektedir. Yüzün görünümsel yapısını önemli ölçüde bu orantısızlık etkilemektedir. Kepçe kulaklık kişiler üzerinde olumsuz bir psikoloji bırakabilmektedir. Kişiler bu açığı kapatmak için çeşitli yollara başvurmuştur.

Saç uzatarak kapatma yöntemi denenmişse de pek de başarılı olunamamıştır. Kıkırdak dokunun son şeklini alması 5 – 6 yaş aralığına kadar devam etmektedir. Bu yaşlar çocukların en hassas olduğu dönemlerdir. Kepçe kulak ameliyat küçük bir kesi ile düzeltilir ve kesinlikle iz kalmaz.

Erkeklerde meydana gelen aşırı meme büyümesine Jinekomasti denmektedir. Genellikle hangi sebepten ötürü kaynaklandığı bilinmemektedir. Yapılacak estetik operasyonla kişilere erkeksi görünüm ve öz güven geri kazandırılır.

Etek giyememe gibi sorunların en başında bacaklarda ki şekil bozukluğu sebebiyet verir. Bacakların olduğundan kalın veya ince olması görünümü olumsuz yönde etkiler. Bu problemleri Bacak Estetiği yaptırarak çözebilirsiniz. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen ameliyatlar büyük titizlikle yapılır.