Binaların iç ve dış cephe kaplamalarının yanı sıra, tuvalet, banyo, mutfak gibi ıslak mekanlarında yer döşemesi olarak da kullanılabilen silver traverten ile oldukça geniş bir alanda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle balkon dışlarında eski bir hava vermek için sıklıkla kullanılan özel tasarım ürünleriyle geçmiş tarihlerin izlerini günümüzde yakalayabilirsiniz.

Noche Traverten Sıcak Renk Tonu İle Farklı Dünyalara Götürür

Sütlü kahverengi ve yer yer son derece uçuk kırmızı tonlara sahip olan damarlı Noche Traverten ile yapacağınız dekorasyon uygulamaları ile, bina dışında bahçe duvarlarının, merdivenlerin ve geniş zeminlerin kaplanması kadar, bine dış cephesine yönelik çözümlerde de eskitme yöntemi ile elde edilen farklı dokuda bir noche ile farkınızı ortaya koyar, büyülü bir dünyanın kapılarını açabilirsiniz.

Light Traverten Dünyasının Zengin Kombinasyonları Size Hitap Edecek

Açık renk ipeksi doku hissi veren yüzeyinin yanı sıra, özellikle tarihi çeşme, sebil gibi alanların aslına uygun dekorelerinde de sıklıkla karşımıza çıkan Light Traverten, çalışmalarınızda zengin çeşidi ile sizi asla yarı yolda bırakmaz. Üstlenmiş olduğunuz projenin akışında, karşılaşacağınız tüm mimari problemlerin çözümünde farklı modelleri ile çözümünüze destek olan traverten ailesini daha yakından tanımak için www.eymer.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.