Siyah mermer antik eskitme, olarak tanımlanan ürünü kullanarak, pek çok uygulamada başarılı sonuçlar alınabileceğini biliyor musunuz? Mimari uygulamaların pek çoğunda rahatlıkla kullanım alanı bulan mermer, farklı çeşitleri ile detayları öncelikli olarak düşünen uygulamacılar için farklı ufuklar açmaya devam ediyor. Siyahın büyüsünü, antik eskitme görünümü ile daha da büyüleyici bir hale getiren Eymer tasarımcıları, bina döşemelerinden duvar kaplamalarına, dekoratif çözümlerden şömine ve barbekü uygulamalarına kadar geniş bir alanda kullanılabilecek ürünle farklı olmayı hedefleyenlerin çözümü oluyor.

Siyah Mermer Honlu Seçiminiz Sizi Mükemmele Götürür

Siyah Mermer Honlu, uygulaması yapılan binalarda yakalanan efekt, son derece güçlü bir şekilde mekanda kendisini hissettirirken, siyahın asaletinin yanında, honlunun kendine özel karakteristik dokusu ile yakalanan farklılık, adeta mekanda tasarımcının imzası gibidir. Birbirine hiçbir zaman benzemeyecek uygulamalarla, her duvarın, ya da her döşemenin kendine has ruhu bu üründe tam anlamıyla ortaya çıkar.

Siyah Mermer Eskitme Mozaik İle Dekorasyonunuza Özel Çözümler

Siyahın cesur ve asil görüntüsü ile bina cephe kaplaması uygulamalarının yanı sıra, merdiven aralığı, sütunlar, televizyon üniteleri gibi çözüm gereken noktalarda da farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Siyah mermer eskitme mozaik ile sadece bir mermer döşeme uygulamasına değil, tüm alanın farklı bir havaya kavuşmasına da şahit olacaksınız. Tercihiniz mermer uygulamalarından birisini projelerinizde hayata geçirmek ise, seçiminizde www.eymer.com.tr internet sitesinde yer alan zengin ürün çeşitlerine de mutlaka göz atmalısınız.