12.yüzyılda Amstel nehri üzerine kurulmuş balıkçı köyü olan bu şehir; tarihi dokusunun yanı sıra gece hayatıyla da ünlenmiş ve dünya üzerinde ziyaret edilen ülkeler arasında 5.sırada yer almaktadır. Amsterdam turu ile şehrin kanallarında gezerken 17.yüzyıldan kalma tarihi yapıların dokusunu hissedebilir, kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan şehirde Van Gogh Museum’da sanatla iç içe unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Aşıkların Şehri Paris Turu

Romantizmin başkenti olan şehir herkes için gidilecek yerler listesinde ilk sıralarda yer alır. Ortaçağ ve Roma’nın tarihiki kokusunu hissedebileceğiniz, sanatın gelişimine ev sahipliği yapmış bu şehirde; Paris turu ile yer yüzyılın izlerini ayrı ayrı hissedebileceksiniz. Neoklasik mimarinin görsel şöleniyle aşkın tanımını yeniden yapabileceksiniz.

Eğlencenin Başkenti; Disneyland Turu

Çocukluğumuzun kahramanlarının yaşadığı yer ; Paris şehir merkezinden yaklaşık olarak 1 saat uzaklıkta Disneyland turu ile hem hayal kahramanlarınızla özlem giderip hem de eğlenceli vakit geçirebilme şansına sahip olabilirsiniz. www.odysvoyages.net adresinde turla ilgili detayları inceleyip, yurt dışı tatilinin ne kadar kolay ve lüks olmaktan uzak olduğunu bizzat görebilirsiniz. Sitede turla ilgili her detay düşünülmüş. Yapılması gereken sadece; hayllerinizin tatili için valiz hazırlamak.