Yapıların iç ve dış alanlarında bulunan merdivenler veya yükseltilerde basamakların dekoratif şekilde olması için farklı malzemelerden ürünler kullanılmaktadır. Özellikle Traverten Basamak kullanımı oldukça yaygındır. Oldukça hoş ve güzel bir görüntü sağlayan traverten ile yapıların dekorasyonunda olumlu sonuçlar alınabilmektedir. Bu sebeple de basamaklarda traverten malzemeler çok tercih edilebilmektedir.

Traverten Kaplama Fiyatları

Basamaklar gibi yapıların kaplamaları da dekorasyon anlamında oldukça önemlidir. Güzel bir görünüş sağlanabilmesi için farklı malzemeler ile kaplama yapılabilmektedir. Bu konuda genel olarak traverten kullanımı oldukça yaygındır.

  • Çok hoş görüntüler Traverten Kaplama ile yakalanabilmektedir.
  • Bu sebeple birçok yapının dış ve iç kaplamalarında traverten malzemeler kullanılmaktadır.
  • Yapıların mimarisinde planlanan dekorasyona uygun şekilde farklı özelliklerde traverten seçilebilmektedir.

Traverten Söve Kullanımı

Yapılarda mimarinin en iyi şekilde yapılması için söve kullanılması oldukça yaygın bir yöntemdir. Farklı malzemeler ile söve yapılabilmektedir. Bu konuda Traverten Söve kullanımı özellikle kaplamanın bu malzemeden kullanılması durumunda çok tercih edilmektedir. Tüm traverten ürünler hakkında detaylı bilgi almak için eymer.com.tr adresinden sitemizi ziyaret edebilirsiniz.