Urtekram, sizi ve cildinizi düşünerek sağlıklı ürünler üretmektedir. Cildimiz kullandığımız ürünleri emerek içerisine çeker. Bu sebeple de kullanılan ürünlerin doğal, sağlıklı olması cildimiz açısından önemlidir. Cildin temiz ve doğal ürünlerle beslenmesi sağlığımızın yerinde olmasına neden olur. Urtekram bakım ürünleri sertifikalı olup doğal içeriklidir ve koruyucu ve kimyasal içerikli ürünler içermez.

Urtekram, insan sağlığının yanında çevreyi de düşünerek içeriğinde çevreye zarar verebilecek herhangi paraben madde içermez. Doğa dostu bir markadır ve son derece güvenilir bir markadır.

Urtekram ürünleri test edilip onaylanmış son derece güvenilirdir. Doğa dostu olması sebebi ile de test edilme aşamasında hayvanlar kullanılmamıştır.

Urtekram, vücut bakımından saç bakımına ve diş bakımına kadar her ürüne sahiptir. Son derece güvenilir ve doğal içerikli ürünlere sahiptir. Sizin sağlığınızı sizin kadar düşünür ve ürünlerini bu felsefeye dayanarak geliştirmiştir. Doğa ve hayvan dostu olan Urtekram, çevreye zarar verecek maddeyi ürünlerinin içeriğinde bulundurmamaktadır.

Urtekram, sağlıklı bakımın markasıdır. Urtekram ürünleri organik ve bitkisel kökenlidir. Ürünleri hayvanlar üzerinde denenmez ve ayrıca ürünlerin üzerinde hayvanlar üzerinde denenmiş ürünler bulunmamaktadır. Tüm vücut bakımında gönül rahatlığı ile kullanılabileceğiniz bir markadır.

Urtekram ürünleri, tamamen doğal içerikli, sertifikalı, hayvan ve doğa dostu, çevreye zarar verebilecek herhangi bir paraben ve kimyasal madde içermemekle birlikte test edilme aşamasında hayvanlar üzerinde deneme yapılmaz. Renklendirici de içermez.

http://www.dermoeczanem.com/URTEKRAM