Zaman, vücudunuzun zayıflamasına ve yüzünüzdeki bazı kasların estetik olmayan bir yapıya bürünmesine sebebiyet verebilecek bir kavramdır. Zamanla vücudunuzda takip dahi edemediğiniz değişimler ortaya çıkabilmektedir. Zaman, vücut değişiminde büyük bir rol oynasa da çevre kaynaklı bazı etkenlerin de yüzünüz için olumsuz etkenler oldukları bilinmektedir. Yaşanılan bölge, bölgenin havası, iklim koşulları gibi basit etkenler, cildinizin genç kalmasına veya erken yaşlanmasına sebebiyet verebilir. Yüz gençleştirme işlemi akupunktur tedavisi ile yapılabildiği gibi çeşitli kürlerin yüze enjekte edilmesi ile de yapılabilmektedir. Botoks, günümüz kadınları tarafından yaşlanma karşıtı olarak tercih edilen en yaygın gençleştirme operasyonlarından biri olarak bilinmektedir. Botoks, kasların gevşemesine neden olduğu için sürekli tekrarlanmalıdır. Belirli bir dönem boyunca aldıkları şekli koruyan botokslu bölgeler, bu dönem sonunda eski hallerine geri dönerler.

Cilt Bakımı Öncesinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Cilt bakımı öncesinde yüzünüzde herhangi bir makyaj ürünü veya bakım ürünü olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Cilt bakımı öncesinde, cildinizi çeşitli ürünler ile arındırabilirsiniz. Fakat cilt bakımı öncesi arındırma işlemi sırasında doğal sabunların veya toniklerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Cilt bakımı, cildin kaybettiği mineralleri geri kazanmasına ve PH değerinin dengelenmesine yardımcı olur. Bu sebeple cilt bakımı işlemi düzenli olarak uygulanmalıdır.

Selülit Ve Sıkılaşma İçin Kürler

Esstanbul güzellik merkezi sizlere selülit ve sıkılaşma için yardımcı olabilecek birçok işlem uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için esstanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.