Çok zengin ve derin bir altyapısı olmadığı için pek çok zombi oyunları hem hikayesinin zayıf olması hem de görsel açıdan istenileni verememesi sebebiyle oyuncular tarafından sevilmeyen oyunlardan oluyor. Ancak hala güçlü hikayelere ve karakterlere sahip olan zombi oyunlarından da bahsetmek mümkündür.

İnternetten Oynanan Zombi Oyunu

Zombi oyunlarından zevk alabilmek için en etkili yol çok oyunculu zombi oyunlarını oynamak oluyor. Dünyanın pek çok yerinden arkadaşlarınızın da dahil olabileceği zombi oyunu türleri sayesinde çok daha büyük bir keyif alınabiliyor. Bunun için zombi oyunlarının içinde istenilen özellikleri taşıyan bir oyuna ulaşmak önemli olmaktadır.

Zombi Oyunları Silahlı Karakterler

Zombi oyunlarının hızlı bir şekilde çeşitlenmesine bağlı olarak insan ve zombiler arasındaki çatışma pek çok oyunda daha önce görülmemiş yöntemlerle gerçekleşiyor. Kaçma veya tuzak kurma gibi özelliklere sahip olan zombi oyunlarından daha çok zombi oyunları silahlı özelliğe sahip olanları dikkat çekmektedir. Bu anlamda en güzel oyunlardan olan Hounds’u http://www.houndsonline.com/tr sitesinden indirebilirsiniz.