Outlook’ta premium üyelik dönemi başladı.

Microsoft ilk etapta sadece davet sistemiyle çalışan Outlook Premium servisini hizmete sundu. Şuan kullanıcılar için test döneminde olan Outlook Premium ilk göze çarpan özelliği ise kurumsal olarak Outlook’u kullanan kişiler için oldukça faydalı olacak olması.

5 adet kişiselleştirilmiş e-posta adresi sunan ve bu e-posta adresleri arasında çok daha basit şekilde ajanda takibi sağlayan Outlook Premium hizmeti ayrıca müşterilerine Outlook servisini herhangi bir banner reklamı olmadan da kullanabilme imkanı sunuyor.

Kendinize ait alan adınızla alacağınız e-posta adreslerini yönetebileceğiniz bu oldukça profesyonel Outlook hizmetinde Microsoft, alan adları ile oluşan problemleri aşmak için GoDaddy ile iş ortaklığı yapıyor.

Ayrıca sistemin Microsoft Office 365 kullanıcılarına sunduğu özellik ise Microsoft Outlook Premium’u ücretsiz olarak kullanabilecek olmalarıdır. Premium sistemi kullanmak istiyorsanız fakat Office 365 hizmetiniz yoksa Outlook Premium’u kullanmak için aylık ödemeniz gereken bedel ise 3.99 dolar.

Şu an için test aşamasında olan sistem sadece davet sistemiyle kullanılabiliyor.