2011 yılından beri sahip olduğu vizyonu ile Türkçe pop müziğin olmazsa olmazlarından biri olmayı başarmış olan Powertürk, Türkçe müzik alanında geniş arşive sahip bir radyodur. Gün boyunca dinlense dahi sıkılması mümkün olmayan radyolardan biri olarak, sahip olduğu bu özellikleri verdiği kaliteli radyoculuk hizmetlerinden kazanmıştır. Türkiye’deki geniş dinleyici kitlesine hak ettikleri kaliteli radyo hizmetlerini sunan Power Türk, keyifli vakit geçirmenin en popüler adresleri arasında yer almaktadır.

powerturk-radyo

Power Türk Yayın Akışı

Türkçe müziğin her türüne yer veren zengin içeriği sayesinde pek çok kişinin en çok dinlediği radyo frekanslarından biri olan PowerTürk dinle, gördüğü ilgi karşısında dinleyicilerine gün boyunca Türkçe müzik ziyafeti çekmektedir. Pop Sabah programı ile günün ilk yayınına başlayan ve Türkçe müziğin pek çok türü ile çok yönlü radyo istasyonu özelliğinde olan PowerTürk¸ en popüler ve sevilen şarkılardan oluşturulmuş top listeleri ile de dinleyicinin keyifli akit geçirmelerine olanak sağlamaktadır.

Power Türk Programcıları

Türkçe müziğin Türk dinleyicileri için öneminin farkında olan programcıları ile uzun yıllardır başarılı bir şekilde varlığını sürdürmekte ola PowerTürk dinle ile, slow ve hareketli şarkılara yer verilen seviyeli programları ile oldukça dikkat çekmektedir. Radyo frekansının yanı sıra, TV kanalı ile de en sevilen klipleri izleme olanağı sunması, Türkçe müzik dinleyicilerini hem radyo da hem de televizyonda tercihlerinin Power fm dinle ’ten yana olmasına neden olmaktadır.

Türkçe Müziğin En Doğru Adresi Power Türk

Radyo dinlemekten keyif alanların mutlaka favorileri arasında yer alan Power fm, özellikte Türkçe müzik yayın yapan frekansları takip edenlerin yakın takibi altındadır. Bunun farkında olan Power Türk kadrosu, kaliteli ve güncel yayınları ile dinleyicilerin ne istediklerini büyük ölçüde bilen isabetli kararlara sahiptir.

Power fm dinleyicilerinin bu kaliteli radyoculuk anlayışından uzak kalmamaları ve diledikleri her yerde en sevdikleri Türkçe şarkıları dinleyebilmeleri için Power Türk mobil uygulamaları, akıllı telefon ve tabletler aracılığı ile kullanılabilmektedir. Bu sayede müziksiz yapamayanlar power fm dinle ile her zaman her yerde oldukça keyifli zaman geçirebilme imkanına sahiptir.

kaynak : Power Türk