İyi bir silah oyuncusu olmak için öncelik olarak iyi bir adapte süreciniz olması gerekiyor. Her ne kadar oyuna iyi odaklanırsanız, silah kullanımları da sizleri daha rahatlatacak bir şekilde oluşur.

 

Bu makalemizde de sizlere erkek oyuncuların çok sevdiği silah oyunlarını tanıtacağız. Bir silah oyunu sever olarak sizleri pek çok silah oyunları da karşılayabilir. Örnek vermek gerekir ise bazen düşmanlarınız ile beraber çatışırken sizleri kaçacak bölgeler verilerek de kendinizi koruyabileceğiniz bazı oyun çeşitleri var. Bir diğer oyun türü ise levhalara ateş açmak olabilir. bu tarz pek çok savaş oyunu oyna çocukların severek oynadığı oyun türlerinden sayılmaktadır. Bu nedenle de silah oyunlarına karşı olan ilgi de olası seviyede yüksek!

silahlioyun

Silahlarınız normal flash oyun türlerinde genelde “r” ve “space” tuşu ile şarjörleri değiştirilmektedir. Bu tuşlar sayesinde herhangi bir mermi azalımı durumunda hemen saklanarak mermilerinizi doldurmanızı öneriyoruz.En güzel silah oyunları nerene oynanır derseniz bunun cevabını http://www.savasoyunuoyna.gen.tr/ olarak verebilirim.

 

Özellikle çatışma sırasında merminizin bitmesi gibi bir olasılık sizleri silah oyunları kategorisinde başarısız kılabilir. Çünkü ölme ve yaralanma gibi olasılıkların oldukça yüksek olduğu bu silah oyunları içersinde her zaman dikkatli ve kontrollü bir oyuncu olmanız gerekmektedir. Oyunu kontrol etmek adına da silah oyunlarının sizlere verdiği tüm makale bilgilerini ve diğer bilgilendirme kısımlarını kontrol etmelisiniz.