Merakla Beklenen Star Wars Battlefront 2 Geliyor

Satış rakamlarında beklentilerinden daha yüksek sonuç alan EA, Star Wars Battlefront’un 2. oyununu yapacaklarını açıkladı.

2016 senesinin en fazlaüzerinde tartışılan oyunlarının başında gelen Star Wars Battlefront, hem Star Wars serisinden bazı içerikleri barındırdığı  için, aynı zamanda uzun süredir beklenen geniş alanlı FPS tecrübesini sunduğu için çok sayıda oyunsever tarafından oynandı. EA tarafından açıklanan rakamlara göre tam 14 milyona yakın oyunsever tarafından satın alınan Star Wars Battlefront, şu ana kadar yayınlanmış olan en başarılı Star Wars oyunu olarak tarihteki yerini aldı. Bu olağanüstü başarından daha yüksek para kazanmak ve oyunu devam ettirmek isteyen EA Star Wars Battlefront’un 2. oyununun geleceği hakkında açıklama yaptı.
EA’de görevli Blake Jorgensen, firmanın Star Wars oyunlarına daha fazla önem vereceğini ve her yıl yeni bir oyunun piyasaya sürüleceğini açıklamıştı. Birer sene arayla çıkacak 3 yada 4 adet yeni oyunla karşılaşacağımızdan bahseden Jorgensen, bunlardan birisinin Star Wars Battlefront olacağını açıkladı. Bu sebeple Battlefront’un 2016 senesinin bitimine yakın tanıtılmasını ve 2017 senesinde satışa çıkarılmasını bekliyoruz.

Related Posts

Yeni Mirror’s Edge

Yeni Mirror’s Edge

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir