Merhaba sevgili takipçilerimiz, bugün sizlere çıkışının üzerinden bunca zaman geçmesine rağmen hala ellerden düşmeyen oyunu tanıtacağız Candy Crush Saga.

 

Oyun pek çok farklı platform üzerinden, büyük, küçük demeden herkesin elinde olan bir yapımdır. Oyun grafiksel açıdan bayanlara hitap ediyor gibi dursa da erkekler de bir o kadar oynamaktadır oyunu.

Candy-Crush-Saga-2

Oyunda çeşitli seviyerde çeşitli görevleri yaparak ilerliyoruz ve senaryoyu bitirmeye çalışıyoruz, oyunca ayrıca para ile albildiğimiz şekerlerin bir kısmını yok etmeye yarayan veya bu tarz yardımcı özelikler de mevcut.

 

Evet oyunun amacı aynı renk şekerleri yan yana getirmek, bunu başardığınız zaman şekerler kırılıyor ve bir miktar puan kazanıyorsunuz, tabi bunun yanısıra ekranın üstünden yeni şekerler de geliyor ve böylece aynı rengin bitmesi mümkün olmuyor.

Candy-Crush-Saga-3

Oyun gittikçe zorlaşan yapısı ile bazı bölümlerde gerçekten sizi çileden çıkartıp size para harcatmak isteyebiliyor fakat tabiki de bütün oyunu para harcamadan bitirmek mümkün.

 

Peki bu oyun kimlere göre?

 

Özellikle  bayanlar ve çocuklar için yapılmış olan bu oyunu büyük, küçük demeden herkes oynaybilir, halihazırda pek çok toplu taşıma aracında bay, bayan demeden herkesin elinde görmüşüzdür bu oyunu.

Candy-Crush-Saga-4

Oyunu indirme linklerini aşağıda bulabilirsiniz…

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.king.candycrushsaga&hl=tr

İOS: https://itunes.apple.com/us/app/candy-crush-saga/id553834731?mt=8

Windows Phone: https://www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/candy-crush-saga/9nblggh18846