Steam üzerinden satın alabileceğiniz Call Of Duty, Spiderman ve Deadpool gibi oyunlarda büyük indirimler var. Activision, bu hafta sonu için başlattığı indirimle birlikte, büyük ses getireceğe benziyor.

 

Dünya üzerinde büyük bir fan’ı bulunan, en azından bir oyununu herkesin oynamış olduğu ve mükemmel oyunlara imza atan Activision, bünyesinde barındırdığı ve Steam üzerinden satışa sunulan neredeyse tüm oyunlarda büyük indirimler yaptı. Başta Call Of Duty, Deadpool, Spiderman, Prototype gibi önemli yapımlar olmak üzere, birçok oyunun farklı sayılarına ulaşabileceğiniz ve %75 ‘e varan indirimlere ulaşabileceğiniz bu mükemmel fırsatla birlikte, satın almak isteyip de alamadığınız birçok oyuna sahip olabilirsiniz. Steam ile birlikte yapılan etkinlik çerçevesinde Steam’a konuk olan Activision, neredeyse bünyesindeki tüm oyunlarında yapacağı indirimle birlikte, ‘Activision Publisher Weekend’ etkinliğinde boy gösterecek.

 

İndirimde olan bazı oyunlar; Call Of Duty tüm serisi, Prototype 1 ve 2, Transformers ‘in tüm serisi, Deadpool, Spider-Man: Shattered Dimensions, The Amazing Spiderman 1 ve 2, Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows gibi önemli yapıtlardır.

 

Bazı oyunlarda indirim olmazken; bazı oyunlarda da satış fiyatının %75 gibi yüksek oranda indirim uygulanan bu etkinlik ise; 19 Nisan 2016 saat 20:00’a kadar sürmeye devam edecek. Activison oyunlarını seven ve pahalı olmasından yakınan oyuncular için mükemmel bir fırsat doğuracak olan bu etkinliği kaçırmamanız, sizler için ekstra eğlence ve maddi destek olacaktır.