Kat kat giyinmeyi seven bayanlara özel olarak tavsiye edeceğimiz bir koleksiyon olarak gömlek üstüne gömlek modellerine göz atmanızı öneriyoruz.

Genellikle gömlek üzerine kazak gibi kombinleri yapmakta olan ve bundan dolayı büyük keyif alan bayanlara bu kez bir gömlek daha giymelerinin muhteşem olacağını belirtmek istiyoruz.

İki gömlek nasıl giyilir?

Havaların soğumaya başladığı sonbahar ve kış sezonuna özel olan ekose gömleklerin üzerine tercih edeceğiniz kot gömlekleri ikili halde kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle tarzınızı ortaya çıkaracak, klasik veya spor giyimli tercihleri hemen yapabilirsiniz. Gömleklerin farklı renk ve şekillerde olması size günlük yaşamda büyük bir şıklık kazandıracaktır.

İki gömlek bir kot

İki gömleği üst üste giydikten sonra yine kot pantolonlar ile kombin yapabilirsiniz. Özellikle diz kısımlarında yırtıklar bulunan kotlar ile beraber kullanmanız halinde sizler de muhteşem bir görünüme ulaşabilirsiniz. Kot renklerini mavi veya siyah olarak seçmek sizin tercihlerine göre de şekillenecektir.

Gömlek üstüne gömlek ve potin

Ayakkabı tercihi olarak topuklu potin ayakkabı modellerini seçmeniz gömlek üstüne gömlek kombinini tamamlamanız için yeterli olacaktır.

Moda hakkında tüm haberleri okumak için tıklayın