En iyi şekilde çocuk sahibi olmak isteyenler için vereceğimiz öneri ile birlikte, her türlü farklı yöntemi kullanarak sizlerde hamile kalmaya başlayacak ve akabinde özlemini duyduğunuz çocuğa sahip olmuş olacaksınız. Türkiye’de yasal olmayan bir çok yöntem ile de hamile kalarak çocuk sahibi olabileceğiniz için, mutlaka sizde doğru merkezlere ulaşarak tedavinizi olabilirsiniz. Öyle ki gebeliğe elverişli olmayan kadınlar için de uygulanacak bir çok tedavi ile birlikte artık bebek sahibi olmaları mümkün olmaktadır.

Sizlerde rahatlıkla tüp bebek yöntemini ile birlikte, hamile kalabilirsiniz. Erkek ya da kadında olan farklı durumlar için yapılacak olan nakiller ile istenildiği gibi çocuk sahibi olunması mümkün olacaktır. Kadınların döllenme yollarının kapalı olması durumunda yani rakim kanallarının kapalı olmasından dolayı hamile kalmaları doğal yollar ile mümkün olmamaktadır. İşte burada tüp bebek tedavi yöntemi en iyi seçim olmaktadır. Bu her yaş gurubunda ki çiftler için geçerli olmakla birlikte, laboratuvar ortamında tüp bebek tedavisi ile yapılan döllenme, sonrasında kadının rahmine yerleştirilmektedir.

cinsiyet seçimi

Bebek Cinsiyet Seçimi Kıbrıs

Rahatlıkla bebeğin cinsiyetini dahi seçmenin mümkün olmasından dolayı, istediğiniz gibi cinsiyet seçimi yapmak için Kıbrıs’ta ki merkezleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle doğacak çocuğunuzun cinsiyetini rahatlıkla belirlemiş olacak ve istediğiniz gibi kız ya da erkek çocuğa sahip olmuş olacaksınız. Avrupa’da dahi yapılmayan cinsiyet seçimi için, artık Doğuş İvf sayesinde dilediğiniz kolaylıklar ile cinsiyet seçimi yapabilir ve doğacak çocuğunuzun cinsiyetini daha öncesinde sizde belirleyebilirsiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavi Merkezleri

Her anlamda en etkin şekilde artık tüm tedavilerinizi Kıbrıs tüp bebek kliniği üzerinden yapmanız mümkün olacaktır. Sadece Türkiye’den değil, Avrupa ve Arap ülkelerinden de bir çok hastanın tedavi olmak için tercihlerini Kıbrıs tüp bebek kliniğinden yana kullanıyor olmalarından dolayı, hem nakil işlemleri için ve hemde cinsiyet için sizlerde Kıbrıs tüp bebek merkezini tercih edebilirsiniz. En iyi hizmetleri sunan kliniğin www.cyprusivf.net internet sitesine de girerek, istediğiniz gibi bilgi alabilir ve sonrasında tedavi olabilirsiniz.