Mimarlık, restorasyon ve diğer sanat alanına yönelik olarak her bir öğrencinin mutlaka hakim olması gereken kurslar arasında yer alan Autocad kursu Bil adım tarafından yıl yıl verilen hizmetlerle sürekli en güncel haliyle yeni nesillerle aktarılmaktadır.

Sade ve kolay öğretme teknikleriyle hazırlanan 10 kişilik sınıflarda tamamen samimi düzeyde geçen ve can sıkmayan öğretme ve sevdirme psikolojisine sahip uzman eğitmenlerle grafik tasarım kursu verilmektedir.

Söz konusu autocad kursu ile sunulan birçok olanakla üç boyutlu plan ve cephe tasarımları çizme, yapıyı ayağa kaldırma, restorasyon çalışmalarını üç boyutlu haliyle enine boyuna kavrama grafikerlik kursu üzerinden sağlanan başlıca avantajlı eğitimlerden birisini oluşturmaktadır.

Bütün bunların yanında ortaya konulan işlemlerden bir başkası olmak üzere de daima sunulmaya devam edilen fırsatlardan olarak son derece önem taşımakta olan sap2000 kursu ile de yapı sektöründeki gelişmelerin bütünüyle anlaşılabilir olması ve bu programa tam hâkimiyet kurulması sebebiyle verilen başlıca eğitimler arasında yerini biladim.com alarak ayrıcalıklı eğitimi sunmaktadır.