Hızlı ve Öfkeli Filminin 7. Serisi orijinal adıyla Fast and Furious 7 filmi 2015 yılında vizyona girmiştir. Hızlı ve Öfkeli 7 filminin yönetmenliğini James Wan, Senaryosunu Chris Morgan , Gary Scott Thompson üstenirken Başrol oyunculari ise Jason Statham , Vin Diesel , Paul Walker , Michelle Rodriguez , Dwayne Johnson olmuştur.Bu filmi eminiz izlemişsinizdir. Peki kamera arkası görüntüleri izlediniz mi? Özellikle uçaktan atlama sahnelerinin süper bir şekilde tasarlandığını göreceksiniz. İşte merakla izleyeceğiniz kamera arkası görüntüler…

Hızlı ve Öfkeli serisi her seride harikalar yaratmaya devam ediyor. Her bölümde daha çok ilgi toplamayı başaran film devam serilerine heyecanı artırarak devam ediyor. Muhteşem bir kadroya sahip olan film, kendini her seferinde sıkmadan izletiyor. Felaket sahneleri olan film aksiyonun doruklarına kadar izleyiciyi çıkartıyor. tam14 senedir devam eden seri bir 14 sene daha devam etse aynı kitleyi koruyacak gibi duruyor. Hızlı ve Öfkeli 7 filmine serinin ilk yapıtında ”Dominic Toretto” nun da yarıştığı oldukça hızlı bır tokyolu şöför olarak girmiştir. Bu son seride oldukça hızlı bir giriş yapıp kahramanlarımıza oldukça zor dakikalar yaşatacaktır. Film 2013 yılında çekimlere başlanırken başrol oyunculugunda bulunan Paul Walker’ in ölmesi nedeniyle yeni başrol oyuncusu belirsizliği ortaya çıkmıştı. 2014′ te vizyona girmesi beklenen film bu talihsiz olay nedeniyl e 2015′ te vizyona gireceğini duyuruldu. Paul Walker’ in oynayacağı sahnelerde 4 kişi dublör olarak oynadı ve yüzünün gözükeceği sahnelerdi CGI yöntemine başvuruldugu açıklandı.
Bu filme büyük bir bütçe ayıran ekip karşılığını fazlasıyla alacak gibiler. Bunun farkında olan kadro olabildiğince cömert olmaya çalışmışlardır.
Brian O’Conner, Dominic Toretto, Letty Ortiz ve Mia Toretto birlikte yaşamaya başlamışlardır. Gisèle’nin ölümünün ardından büyük bir şok yaşayan Han birlikte hayalini kurdukları yere yani Tokyo’ya geri dönmüştür.Tokyo da sokak yarışçılarından kaçan Han , bir arabanın çarpmasıyla arabası devrilir.Han araba içinde ölüm kalım savaşı verirken araba alev alıp patlar.Patlamanın ardında şaşırmayacağınız bir isim karşınıza çıkacak.Tabi ki Jason Statham’ın ta kendisidir. Deckard Shaw olarak karşımıza çıkacak olan oyuncu kardeşi olan Owen Shaw’ın intikamı için geri dönmüştür. Deckard bir suikastçı dır. Decard Hızlı ve Öfkeli ekibinin peşine düşmüştür. Tüm ekipten intikam almaya çalışır. Ekip son olarak bir araya gelir. Bu sefer hepsi kendi hayatı için araba kullanacaklardır. Beklenen performanstan daha fazlası olacağına eminim.