Şimdiden merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli Filminin resmi Facebook hesabı, 8. bölümü ile ilgili set görüntülerin bulunduğu bir video yayınladı.

Hızlı ve Öfkeli serisiniz 7. si oldukça ses getirmiş ve serinin devamının da heyecanla beklenmesine yol açmıştı.

Paul Walker’ın ardından ne kadar anlamı olabilir bilmiyoruz ancak bildiğiniz gibi Efsane olan Hızlı ve Öfkeli serisinin 8., 9. ve 10. bölümlerinin daha önceden çekileceği, başrol oyuncularından olan Vin Diesel tarafından belirtilmişti. 14 Nisan 2017 tarihinde vizyondaki yerini alacak olan serinin 8. bölümüyle ilgili filmin resmi Facebook hesabı filmi merakla bekleyen izleyiciler için oldukça güzel bir video yayınladı.

 

Bir kısmı Küba’da çekilen filmin set görüntülerinin bulunduğu videoda, 1956 model Ford Fairlane ve 1941 model Chevrolet Fastback ve benzer çok sayıda klasik model araçlar görülüyor. Küba caddelerinin tozunu havaya kaldıracak, hızın ve aksiyonun dibine vurulacak Hızlı ve Öfkeli 8’in yönetmenliğini F. Gary Grey yapıyor. Vin Diesel’le beraber filmin oyuncu kadrosunda ise Dwayne Johnson, Jason Statham, Ludacris ve Tyrese Gibson gibi birbirinden tecrübeli oyuncular yer alıyor.