Ankara temizlik şirketleri arasında son günlerde sivrilen EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri yapmış olduğu başarılı çalışmalar sayesinde bir çok sektörde dikkatleri üstüne çekmiştir. Firma kurucuları Ankara temizlik sektöründeki eksikliği gördükleri, ve bu sektördeki eksikleri tamamlamak adına kurdukları EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri kısa sürede Ankara’nın temizlik şirketleri tarafından dikkat çekmiştir. Bünyesinde görev alan kalifiyeli personelleri sayesinde sektördeki haklı galibiyetini sürdüren EBMR Grup bu sayede kurumsal imaj taşıyan şirketlerinde çözüm ortağı haline gelmeyi başarmıştır.

Ankara inşaat sonrası temizlik konusunda 1000’den fazla referansı ile dikkat çeken EBMR Grup ayrıca dış cephe cam temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, apartman temizliği gibi konularda da çözüm sunan firma özellikle Ankara’nın gelişmekte olan sanayi bölgesi olan Başkent Organize Sanayi bölgesinde şimdiden inşaat sonrası fabrika temizliği olarak 12 referansı ile gururla isminden bahsettirmektedir.

Hizmet sunduğu fabrika temizliğinde başarılı sonuçlar alan firmalar, devamında ise haftalık düzenli temizlik yada personel temini için EBMR Grup ile yıllık sözleşmeler yapmış bulunmaktadır.  Ankara temizlik şirketi olan EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri teknolojiyi de yakından takip etmektedir. ARGE departmanı sayesinde temizlik hizmetlerinde kullandığı tüm makine ve teçhizat son teknoloji ile donatılmış ve en iyi sonuçları vermektedir.

Ankara kurumsal temizlik şirketi olarak duruşunu bozmayan EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetlerine www.ebmrgrup.com web sitesinden ulaşabilir, dilerseniz [email protected] e-posta yolu ile teklif isteyebilirsiniz.