Arı sütü eski çağlardan beri kadınların güzellik amacı ile kullandığı yararlı bir kremdir. Arı sütü kremi nemlendirici ve cilt besleyici özelliğini içeriğinde bulunan önemli B vitamini, mineral ve enzimlerden almaktadır. Arı sütü kreminin bilinen en önemli faydası ise yaşlanma karşıtı olmasıdır. Cilt kırışıklıklarını önleme özelliğine sahiptir.

Ayak Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Ayak bakım kremi topuktaki çatlakları gideren ve ayak derisindeki renk değişikliklerinin önüne geçen, hem kadın hem erkekler için uygun bir kozmetik üründür. Ayak bakım kreminden en etkili sonuçları almak için krem gün içerisinde gece ve gündüz birer kez olmak üzere gün içerisinde iki kez, masaj ile uygulanmalıdır.

Leke Kremi Ne İçin Kullanılır?

Leke kremi doğuştan olmayan, cilt üzerinde sonradan oluşan güneş lekesi, hamilelikte oluşan lekeler ve sivilce lekesi gibi sorunların onarılması amacı ile kullanılır. Ayrıca güneşten koruyucu ve sarkmaları önleyici etkisi de bulunmaktadır. Secretage.com adresinde leke kremi hakkında bilgi alabilir ve uygun fiyata leke kremi satın alabilirsiniz.