İskoçya ülkesindeki erkeklerin giymesi hariç genel algıda bir bayan giysisidir etek. Eskiden sadece uzun bayan etek modellerin var olması artık yerini isteğe göre olan etek boy çeşitlerine bırakmıştır. Bunlardan mini etek giyerek dişiliğinize dişilik katabilmekte, kalem etekle resmi –yarı resmi ortamda sade ama şık olabilmekte, eğer türbanlı bir bayansanız uzun etek tercih ederek etek giymenin hazzını yaşayabilirsiniz.

Sweatshirt Kombinleme Türleri

Kış deyince akla gelen kıyafet türlerinden olan sweatshirt, şık ve uyumlu kombinlemenin biraz zor olduğu bir kıyafet türüdür. Örnek kombinlenme şekilleri de şu şekilde olabilir:

  • Mini şort – mini etek üstüne sweatshirt giymek bayanlar için akla gelen ilk kombinleme örneğidir. Özellikle genç kızlar bu kombini tercih etmektedirler. Bunun dışında kalem etek, pantolonla kombinleme diğer akla gelen türlerden.
  • Erkekler güzel ve sweatshirt rengine uyumlu bir pantolonla spor giyimin şıkları arasında olabilmektesiniz.

Çocuğunuzu Soğuktan Çocuk Montu Giydirerek Koruyun

Her anne baba çocuğunun hasta olmasını istemez. Maddi durumu elverdikçe özellikle kış mevsiminde çocuğunu soğuktan koruyacak kıyafet arar. Çocuk montu bu kıyafetler arasındadır.  http://tr.uspoloassn.com/ sitesi sayesinde sadece kendinizin değil çocuğunuzun kışlık kıyafet ihtiyacını da karşılayabilirsiniz.