Boncuk işi deyip geçmeyin. Bu arlar yüksek gelirli işlerin top listesinde boncuk işi yer almaktadır. Üstelik oldukça da karlıdır. Burada sizleri bekleyen 2 seçenek bulunmaktadır. Firmalar ve özel şirketler çeşitli taşlar ve özel tasarılarla evden boncuk işi yaparak para kazanmak fikrine olanak tanımaktadırlar. Boncuk iş oldukça karlı bir iştir. Bu alanda ilgili ve gerekli malzemelerin temin edilmesi ile birlikte yapacağınız çalışmalarla çok ciddi ve oldukça yüksek paralar elde edebilirisiniz. Bu noktada belki de boncuk işi veren firmalar ile doğrudan irtibata geçebilirsiniz.

evde-boncuk-isi

Boncuk işi veren firmalar ile irtibata geçmek oldukça kolaydır. Boncuk işi eğer içinde özel bir tasarım taşıyorsa kazancınızı katlamanız oldukça yüksektir. Boncuk işi veren firmalar genellikle malzemeleri ve yapılacak ürüne ilişkin görsel tasarımların resimlerini sunmaktadırlar. Bu yüzden her boncuk işinden elde edeceğiniz kazanç miktarı farklılık göstertilmektedir. Bocuk işleri ülkemizde yaygındır. Bugün minimum kazanılan bütçeler 1000 TL ile 1500 TL’yi bulabilmektedir.

Evde boncuk işi ile ayda 1500 TL kazanın! Evet, yanlış duymadınız. Her ay düzenli olarak 1500 TL ve üzerinde para kazanabilirsiniz. Hemen bulunduğunuz lokasyonda ya da ilgili iş ilanlarında adı geçen evlere boncuk işi veren firmalarla sağlıklı irtibat kurarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Evde boncuk işi yaparak para kazanmak ilk başlarda sizlere inandırıcı gelmiyor olabilir. Ancak bu işten para kazanan insanları gördükçe nasıl karlı bir işte olduğunuza sizler de inanamayacaksınız.  Evde boncuk işi ile ayda 1500 TL kazanın ve kazancınızla ister aile bütçenize katkı sağlayın, ister biriktirin, isterseniz fatura, market ve Pazar alışverişlerinizde kullanın. Bu tercih tamamen size kalmaktadır.

 

  • Boncuk işi zor bir iş değildir.
  • Bu iş yaparken eğlenmiş olursunuz.
  • Tasarım ve yaratıcılık yönünüz gelişir.
  • Hiçbir riski yoktur.
  • Evden çalışmak sadece 2-3 saatinizi alır.

Sizlerde ek iş ilanları ve evde yapabileceğiniz sınırlı ek işlerine boncuk işlerini katarak, bütçenizde yüksek meblağlar ekleyin.