Dişlerin bakımı yapılmadığında her zaman dişeti hastalıklarında yakalandığını görmek mümkündür. Son yıllarda tıbbin ilerlemesi dişlerin üzerinde yapılan uygulamalarla estetik mükemmel bir sonuç vermektedir. Confident sağlıklı dişler ve bakımı ile ilgili rahatsızlık duyan hastalara tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Diş problemleri olan kişilerin çoğu artık diş hastanesi tercih etmektedir. Tedavilerin daha rahat ve kolay olması hastane seçiminde son derece önemlidir. Önemli olan hijyen ve deneyimli ekibin bir arada çalışması dikkatlerden kaçmamaktadır. Diş problemleri kısa bir süre sonra vücut sağlığı riskini de ortaya çıkarmaktadır.

Tedavi edilmeyen diş hastalıklarının başında ilk dişeti kanaması gelmektedir. Farklı sebeplerle ortaya çıkan kanamalar genelde dişeti iltihaplarında meydana gelmektedir. Ağız bakımına ve beslenmesine dikkat etmeyen kişilerde daha çok görülmektedir.

confident.net ile dişlerin ayrık olması, dişlerin sararması ve dişlerin yapısından bozukluklar varsa diş estetiği yaptırmak mümkündür. Doğal dişleri beyazlatma, porselen ve daha pek çok uygulama farklı tekniklerle yapılmaktadır. Dişlerin rengini açma veya kaplamalarla doğal gülüşler ortaya çıkmaktadır.