En önemli sağlık sorunlarından biri olan ağzı ve diş bakımı önemli olduğundan gereken özen gösterilmemektedir. Bu yüzden zaman içinde dişlerde sorunlar başlayıp hastalıklar çoğalmaktadır. Confident başarılı tedavi yöntemleri ve uzman doktorları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Görsel olarak dişlerin daha düzgün ve beyaz görünmesini isteyenler için son derece uygun zirkonyum diş yapılmaktadır. Sağlık açısından sorun olarak görünen diş yapısı porselen kaplama yapılarak dişlerin daha güzel ve pürüzsüz görünmesini sağlamaktadır. Estetik görünüm isteyenler için mükemmel bir tercihtir.

Kaybedilen dişlerin yerine implant özel olarak yapay kök yerleştirilerek yapılmaktadır. Diş eksikleri olan kişilere uygulanmaktadır. Ağız bakımı ve dişeti problemleri olmayan kişilere yapılması gerekmektedir. İmplant diş fiyatları kullanılan malzeme ve doktorun alacağı fiyatla ortaya çıkmaktadır.

Hasar gören dişleri tedavi etmek amaçlı kanal tedavisi yapılmaktadır. Kendi dişlerinizi kaybetmemek adına ağrı duymamanız için anestezi verilerek diş çürüğü ve özüne ulaşılarak temizlenmektedir. Kanal içerisinde iltihabın daha fazla yayılmaması için tedavi edilmektedir.