Birçok hastalık ile başa çıkılması konusunda doktorlara gidilmesi ve ilaçlar kullanılması en çok tercih edilen yol olmaktadır. Ancak bu durum çok fazla ilaç kullanımına sebep olmaktadır. Bu durumu yaşamamak için birçok hastalıkta Doğal Tedaviler uygulanabilmektedir. Farklı yöntemler ile bitkisel ilaçlar ve direkt bitkiler ile tedavi edilebilmektedir.

İstanbul Fuarlar Merkezi

Doğal ürünler ve bitkisel ürün üreticileri ve satıcıları, doğal-organik ürün ithalat ve ihracatçıları, distribütörler, eczaneler, marketler, doğal ürün mağazaları, kozmetik mağazaları, sağlık ve spor merkezleri, güzellik salonlarından oluşan sektör profesyonelleri 3-6 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak Exponatura-8. Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı’na katılabilirler.

  • İstanbul Fuarları içinde önemli bir yerei olan Exponatura Türkiye’nin kendi alanında sektörel en büyük fuarı olma özelliğine sahiptir.
  • Fuarda çok sayıda bitkisel ürün tanıtımı olacaktır.
  • Birçok farklı markanın ürünleri ve yöresel bitkiler tanıtılacaktır.
  • Farklı tarifler ve bakım ürünleri de fuarda olacaktır.

Vegan Ürünler Kullanımı

Bitkisel ürünlerin kullanımı yanında hayvansal ürünlerin tüketilmesini desteklemeyen ve vegan bir yaşayış içerisinde bulunan kişilere ürün sunan firma alıcıları için fuarda Vegan Ürünler de bulunabilmektedir. Veganlık ve vegan ürünler konusunda fuarda çok sayıda seçenek yer alacaktır. Detaylı bilgileri www.exponatura.net adresinden alabilirsiniz.