Laboratuvar test merkezleri 21. yüzyıl içerisinde bulunduğumuz günümüzde daha bir önem taşımış haldedir. Çünkü günümüzde diğer yüzyıllara göre daha fazla sağlık riskleri, hastalık tehditleriyle karşı karşıya kalınmakta ve bu da insanları önceden önlem almaya sevk etmektedir.

Gelişim laboratuvarı, uzun yıllardan beri allerji testi denilince akla gelen saygın tetkik ve klinik birimlerinden birisi olarak hizmet vermesini sürdürmektedir. Aynı zamanda son derece önemli olarak karşımızda duran çalışmalarından birisini oluşturması adına birçok özel kampanyalarıyla da karşımızdaki yerini almış bulunmaktadır.

Özellikle insanların sürekli tehdit halinde bulundukları cinsel hastalık testi için 6 ay süreli kampanyalar dahilindeki indirimli testleriyle de söz konusu bu testlere yönelik çalışmalarını yansıtmayı sürdürmektedir.

%40 oranına varan indirim avantajlarıyla dopdolu olarak sunmaya devam etmiş bulunduğu bütün bu testleriyle birlikte cinsel yolla bulaşan hastalık testleri ile de en gelişmiş testlerin en gelişmiş laboratuvarı olarak yirmi yılını geride bırakan süreciyle yansıtmaktadır.

Laboratuvar birimi olarak gelisimlab.com.tr prestijli merkez özelliğiyle yine ayrıcalıklı hizmetlerini sürdürmektedir.