Yeni bir ev dekore edilirken muhakkak satın alınması gereken temel mobilyalar arasında Kanepeler de yer alır. Bu mobilya çeşidinin fiyatı belirli özelliklere göre farklılık göstermektedir. Mağazamızda her aile kendi bütçe sınırları içerisinde bir kanepe muhakkak bulur. Tüm ürünler son derece modern ve kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Country Mobilya Modelleri

Oturma odası, salon, yatak odası ya da yemek odasından country tasarımlı ürünleri tercih eden kişiler sadelikten hoşlanan kişilerdir. Country Mobilya, oldukça sade tasarıma sahip, basit çizgileri olan ve insana huzur veren türden genellikle açık renkli malzemelerin kullanılması sebebi ile odaya ferah bir hava katan tarzda mobilyalardır.

Koltuk Takımları Modelleri

Salon ve oturma odasının ortak mobilyası olarak bilinen Koltuk Takımları kendi içinde kategorilere ayrılır. Bu kategoriler:

  • Country koltuk takımı
  • Chester koltuk takımı
  • Klasik koltuk takımı
  • Dinlenme koltuk takımı olarak dörde ayrılır. Tüm kategorilerdeki mobilyaları detaylı olarak inceleyip fiyat bilgisi almak için com.tr internet sitesini ziyaret edebilir ve uygun fiyatlı mobilyaları satın alabilirsiniz.